День села Артемiвка Харкiвської области - Наш Край

ДЕНЬ СЕЛА АРТЕМІВКА

артемiвськ27 серпня відзначила свій день народження Артемівська територіальна громада. Поблизу Артемівського сільського Будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені 314-річниці заснування села Артемівка. На свято до артемівців завітав і депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.

«Життя селянина проходить у постійних турботах і важкій праці. Часу на відпочинок практично не залишається. Але у вашому селі є такий день, коли можна відволіктися від щоденних клопотів, поспілкуватися з друзями та розважитися. Це день народження вашої артемівської громади. Тож, бажаю вам гарного настрою, процвітання та добробуту вашій громаді, достатку та затишку у ваших оселях», — сказав Олександр Сергійович, вітаючи громаду зі святом.

Як вже стало традицією в цей день відзначили Почесними грамотами та цінними подарунками поважних людей громади.

Дітлахи впродовж свята мали можливість розважатися на дитячій гірці, а також поласувати безкоштовним морозивом.

Для всіх присутніх була організована святкова концертна програма за участю вихованців Артемівського сільського Будинку культури та запрошених гостей.

Родзинкою свята був розіграш призів в безпрограшній лотереї. Супер призи були від депутата Харківської обласної ради Олександра Гусарова — 3 велосипеди.

Завершилося свято молодіжною дискотекою.

Присоединяйтесь к нам в Facebook, чтобы получить полезные статьи и новости Харькова