PROZORRO У ХАРКОВІ - Наш Край - Харьков

PROZORRO У ХАРКОВІ

ProZorro Харьков10 травня відбувся семінар ProZorro у медіацентрі «Время» на тему «Реформа держзакупівель в Україні: система ProZorro та особливості нового законодавства». Ініціатором та організатором заходу виступила політична партії «Наш край». Семінар відвідали громадські активісти, бізнесмени, журналісти та депутати міських, обласних та районних рад.

Спікер, Артем Романюков, познайомив слухачів із новою реформою держзакупівель, пояснив принцип роботи системи та висловив сподівання, що Харків доєднається до цієї системи у найближчому майбутньому. На семінарі Артем Романюков пояснив законотворче підґрунтя системи публічних закупівель. Спікер показав саму процедуру та зробив акценти на важливих етапах та особливостях такої системи, детально розглянувши життєві цикли допорогової та надпорогової закупівлі.


ProZorro — це система для запобігання корупції та для прозорості державних закупівель. Основна її мета — відмовитися від «паперової» процедури та перейти до електронної системи держзакупівель. Це забезпечить повну звітність, аналіз усіх аукціонів та торгів. Україна перейшла до системи з 1 квітня 2016 року. Наразі поступово цей принцип закупівель зароваджуються у різних областях країни. Андрій Колос, депутат Харківської міськоїради від партії «Наш край» завірив присутніх, що Харків буде наступним містом, де повноцінно запрацює ProZorro.

Присоединяйтесь к нам в Facebook, чтобы получить полезные статьи и новости Харькова