СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У ПЕЧЕНІГАХ - Наш Край - Харьков

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У ПЕЧЕНІГАХ

день независимости23 серпня 2016 року на центральній площі смт Печеніги відбулися районні заходи, присвячені 25-річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України.

В урочистих заходах взяв участь депутат Харківської обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Олександр Гусаров.  Виступаючи з вітальним словом, Олександр Сергійович, привітав присутніх з 25-річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України.

«З року в рік ми все більше розуміємо і цінуємо незалежність своєї держави України, особливо в нинішній неспокійний час. Ми набуваємо досвіду державотворення у напруженій праці у нелегких кроках реформ, у різкій зміні суспільного і політичного життя. Наш з вами обов’язок – зберегти цю незалежність, збудувати міцну державу, примножити вивірені часом і випробуваннями традиції. Щиро бажаю, щоб в Україні панували мир та спокій, у ваших оселях був затишок і достаток, а всі ми пишалися тим, що є громадянами сильної європейської країни», – наголосив Олександр Гусаров.

Під час святкових заходів також відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчику та Парку відпочинку в селищі Печеніги.

«Дуже добре коли задіяні всі рівні бюджетів і завдяки коштам обласного, районного, сільських та селищного бюджетів у сквері поблизу центральної площі селища ми бачимо чудовий дитячий майданчик», — сказав обласний депутат.

На маленьких жителів району чекали веселі конкурси та розваги на території ігрового майданчику. І як завжди Олександр Гусаров, депутат Харківської обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ«, почастував малечу безкоштовним морозивом.

Впродовж святкування працювала виставка народних умільців «Місто майстрів». Шанувальники народного мистецтва мали змогу  переконатися в майстерності і таланті наших земляків, оглядаючи тематичні  виставки картин, виробів з бісеру, з дерева, вишиванок та інших витворів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Продовжилися заходи святковим концертом за участю творчих колективів Печенізького районного Будинку культури та запрошених гостей. Завершилося свято дискотекою для молоді та святковим феєрверком.

 

Присоединяйтесь к нам в Facebook, чтобы получить полезные статьи и новости Харькова